HR Adminstrator (Trainee)

HR

2017.06.26. | Budapest

A Swicon Group már 10 plusz éve jelen van IT területen és ott kiemelkedő szerepet vívott ki magának, melyről különböző multinacionális, nagy és kisebb ügyfelek is tanúskodnak, értve ez alatt telekommunikációs, banki, biztosítói szektort. Profilunk egyik fontos eleme a HR szolgáltatások köréhez tartozó fejvadászat és outsourcing.

Recruiter csapatunk most aktívan keresi csapatjátékos kollégáját, aki ugyancsak részese lenne a pörgős mindennapoknak,

HR Administrator (Trainee)

személyében

Pozíció leírás

  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • CV-k módosítása, szerkesztése
  • Ritkább esetben angol nyelvű fordítási feladatok
  • Alkalmanként jelöltek keresése

Elvárások

  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú gazdasági tanulmányok.
  • Magabiztos, angol nyelvtudás (szóban és írásban is!)
  • Monotónia tűrés
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Vidám, dinamikus személyiség
  • Tudd beosztani az idődet, ne vessz el a feladatok közt (ebben segítünk is)!
  • Légy következetes, ugyanakkor nyitott!
  • Légy tettrekész, lelkes és kitartó!

Amit nyújtunk

  • Stabil céges háttér
  • Hosszútávú perspektíva – fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet – „Családias légkör”, amelyben számíthatunk egymásra és közösen haladunk a kitűzött célunk felé. Egy olyan munkahely, ahova örömmel járhatsz be nem csak a munkahelyi környezet, de a kollégák miatt is
  • Versenyképes fizetés.

Információ

Barbara Kiss +3618839860