Kiemelt vevői kapcsolattartó

Megbízónk egy német tulajdonú high-tech alkatrészeket gyártó cég – több európai és ázsiai leányvállalattal-, mely Magyarországon Debrecen városában képviselteti magát. Hazánkban egyedi gépgyártással foglalkoznak, fő profiljuk a kis és nagy alkatrészek, szerelt egységek, hegesztett szerkezetek, innovatív gyártási megoldások. Vevőkkel és megrendelőkkel rendelkeznek a világ különböző részéről.

A debreceni lokációra, dinamikusan bővülő és sokévnyi tapasztalattal rendelkező csapatukba keresik most új kollégájukat,

KIEMELT VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

személyében.

Feladatok

A társaság pénzügy, számvitel, kontrolling és HR vezetésének ellátása.

Pozíció leírás

  • A vevő ügyeinek kiemelt kezelése.
  • A vevő igényeinek követése a saját internetes rendszereiben.
  • A beérkezett ajánlatkérések, megrendelések nyilvántartása, vállalatirányítási rendszerben való rögzítése. Vevői kapcsolattartás, együttműködés a társterületekkel.
  • Minden az adott vevő termékével, folyamatával kapcsolatos intézkedések koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség mérnöki területen
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • SAP ismeret előny

Amit nyújtunk

  • Előrelépési lehetőség
  • Karriertervezésben segítség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Technikai és egyéb ismeretek fejlesztése

Keresd tanácsadónkat

Dorottya Hámori +3620 552 9364