Kompenzációs specialista

2018.05.27. | Budapest

Megbízónk Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltaközpontja. A vállalat folyamatosan fejleszti, bővíti telephelyeit.

Budapesti csapatukba keresünk most
Kompenzációs Specialistát.

Pozíció leírás

  • Meglévő kompenzációs rendszerek működtetése
  • Részvétel új folyamatok kialakításában
  • Javadalmazási felmérések eredményei alapján változtatások kezdeményezése (cafeteria, bónusz rendszer, egyéb juttatások)
  • Meglévő programok, ösztönzők kiértékelése; versenyképesség megőrzése (javítása) érdekében újítások kidolgozása, javaslattétel vezetőség felé
  • Ágazati bérstruktúrák elemzése, összevetése, belső méltányosság fenntartása
  • Vállalati munkakör rendszer naprakész tartása, folyamatos benchmark elemzések készítése
  • Meglévő C&B szabályozások naprakészen tartása, új C&B juttatási elemekhez tartozó folyamatleírások, szabályzatok készítése
  • Munkakör értékelés
  • Együttműködés a társterületekkel (HR-en belül és azon kívül is a teljes szervezetben)
  • Pénzügyi zárás és tervezés támogatása kompenzációs elemzések biztosításával /céltartalék-képzés/

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, HR és/vagy pénzügyi területen
  • Min. 2-3 éves hasonló területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás (német előny)
  • Magas szintű Excel ismeretek, (kimutatások magabiztos készítése) adatbázisok kezelésében szerzett gyakorlat
  • SAP HR ismeret előny
  • Munkakör értékelő módszertanok ismerete előny
  • Kiváló analitikus képesség, rendszerösszefüggések megértése
  • Pontos, precíz munkavégzés, odafigyelés a részletekre
  • Határidőtartás
  • Kiváló kommunikációs képesség, meggyőzőerő
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés, egyéb széleskörű kompenzáció
  • Izgalmas projektek
  • Kiemelkedő szerep, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér és kiépült infrastruktúra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Támogató csapat és vezetőség

Információ

Ungvári Borbála, +3618839860