Asszisztens

2018.06.24. | Budapest

Partnerünk az ország legnagyobb informatikai szolgáltatója, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. A sok innováció és fejlődés folyamatos bővüléssel jár, így ezúttal is új munkatársat keresünk hozzájuk az alábbi pozícióba:

Asszisztens

  • Meetingek szervezése, előkészítése, beleértve a management külföldi utazásait és a munkavállalói eseményeket
  • Szerződések, megrendelések előkészítése
  • Kommunikáció támogatása a szervezeten belül és kívül egyaránt
  • Különböző adatbázisok kezelése, feladatok nyomon követése, eredmények riportolása
  • Teljes körű irodai adminisztráció (VP szinten)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret

Személyiségbeli követelmények:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Struktúrált, logikus gondolkodásmód
  • Jó érzék a számokhoz
  • Jó stressztűrő képesség
  • Utazási hajlandóság

Amit nyújtunk

  • Stabil vállalati háttér és kiépült infrastruktúra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Támogató csapat és vezetőség
  • Versenyképes bér
  • Fejlődési lehetőség

Információ

Takács Nikolett, +3618839860