Compliance Specialist

2018.11.21. | Budapest

Partnerünk az ország legnagyobb informatikai szolgáltatója, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti, bővíti budapesti telephelyét.

  • Anyavállalati compliance szabályzatok és eljárások helyi alkalmazhatóságának elemzése, bevezetés támogatása.

    Auditok koordinálása és levezetése a szabályozásoknak és törvényi előírásoknak való megfelelés biztosítása érdekében, szükséges intézkedések után követése.

    Compliance kockázatelemzési feladatok ellátása, és a kapcsolódó dokumentáció naprakészen tartása.

    Szállítói háttérellenőrzések, érdek-összeütközések vizsgálata.

    Compliance esetek feltárása és kivizsgálása, ezzel kapcsolatos dokumentációk és riportok elkészítése.

    Megfelelőségi területet érintő munkavállalói kérdések megválaszolása, beleértve az Ask-me! portálon beérkező igényeket.

    Munkavállalói compliance tréningek tartása, tréning anyagok elkészítésében való részvétel, ezek teljesítésének követése.

    Tudatosságnövelő kampányok szervezése, hírlevelek készítése.

    ICS kontrol követelmények dokumentációja és tesztelés végrehajtása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, lehetőleg gazdasági területen.

    Legalább 2 év multinacionális környezetben szerzett compliance területi tapasztalat.

    Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

    Részletorientáltság, elemző- és magyarázókészség.

    Jó kommunikációs és prezentációs készségek.

    Nagyfokú kockázatérzékenység.

    Pontos, precíz munkavégzés.

    Csapatszellem.

    Német nyelvtudás előny.

Amit nyújtunk

Versenyképes fizetés, egyéb széleskörű kompenzáció

Kellemes munkakörnyezet

Stabil vállalati háttér és kiépült infrastruktúra

Támogató csapat és vezetőség

Folyamatos fejlődési lehetőség

Információ

László Urbán +3618839860