Idegennyelvű munkatárs

2017.12.18. | Budapest

A SwiconGroup már több mint 10 éve jelen van IT területen és ott kiemelkedő szerepet vívott ki magának, melyről különböző multinacionális, nagyobb és kisebb ügyfelek is tanúskodnak, mind a telekommunikációs, banki, biztosítói szektorban.

Most cégünk olyan lelkes fiatalokat keres, akik szívesen dolgoznának egy nagyobb multinacionális cégnél, akár egy nevesebb banknál, vagy telekommunikációs vállalatnál és beszélnek akár egy idegen nyelven!

(Angol vagy Német vagy Spanyol nyelven)

  • Ügyfelekkel, belső dolgozókkal, külföldi kollégákkal történő kapcsolattartás
  • Számítógépes segítségnyújtás (itt mindent megtanítanak, tréning biztosított)
  • Adminisztráció

Elvárások

  • Valamely felsorolt nyelv magasszintű ismerete
  • Min. középfokú végzettség (ha nincs tapasztalatod sem gond, a lényeg BESZÉLJ, ÉRTS ÉS LÉGY ÜGYFÉLKÖZPONTÚ, EMPATIKUS!
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Energikus attitűd
  • Monotonitástűrés
  • Rugalmasság (műszakos rend esetén pl 24/7, 24/5)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Nyelvvizsga bizonyítvány megléte
  • Felsőfokú végzettség
  • Gyakorlat IT support területen vagy gyakorlat multi környezetben.

  • Multi környezetben, csodás irodai környezetben dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetés, ami igaz is
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség, akár ugródeszka
  • Egy stabil cég biztos háttere
  • Nemzetközi környezet
  • Bizonyosan remek csapat és támogatás; egy iroda, ahova tényleg szívesen jársz be
  • Komplex munkakör
  • Hosszútávú perspektíva

Keresd tanácsadónkat

Vera Rózsa +3618839860