SAP Consultant

2018.05.27. | Budapest

Megbízónk Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltaközpontja. A vállalat folyamatosan fejleszti, bővíti budapesti telephelyét.

Nemzetközi csapatukba keresünk most

munkatársat.

Pozíció leírás

  • Ticket Dispatching
  • A ticketfeldolgozások monitorozása
  • Incident-, Problem- és Changemanagement támogatása
  • Rollout- és Alkalmazásmenedzsment támogatása
  • Szoros együttműködés az onsite projektcsapattal

Elvárások

  • Felsőfokú végezttség
  • Magabiztos angol és német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Minimum 3 éves releváns tapasztalat FI/CO területen
  • Analitikus képesség
  • Gyors feladatmegoldás
  • Utazási hajlandóság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés, egyéb széleskörű kompenzáció
  • Izgalmas projektek
  • Kiemelkedő szerep, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér és kiépült infrastruktúra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Támogató csapat és vezetőség

Információ

Ungvári Borbála, +3618839860