Full-Stack Webfejlesztő

2019.03.24. | Budapest

Introduction

Megbízónk okostelefon-korszak kezdete óta nyújt professzionális mobil fejlesztési- és tanácsadási szolgáltatásokat az ország legnagyobb vállalatainak, valamint amerikai, norvég és ausztrál ügyfeleknek egyaránt. A fiatal csapatból álló cég profiljába tartozik a smartphone szoftverfejlesztés, elsősorban Android, iOS és Windows Phone plattformokon, a mobil üzleti tanácsadás, valamint oktatás.

Erősségük az emberközpontúság, a csapatmunka és a minőség, melyek alapvetően meghatározzák a cégkultúrájukat.

Igazi csapatjátékost keresnek most tapasztalt,

pozícióba.

Function

Érdemes jelentkezned, ha:

  • Elhivatottságot érzel az webfejlesztői szakma iránt,
  • Szeretnél egy nemzetközileg rengeteg felhasználó által használt média streaming rendszer továbbfejlesztésében részt venni,
  • Szeretnél egy fiatalos, összetartó, piacképes tudással rendelkező csapat tagja lenni.

Feladatai: Komplex szoftverfejlesztéhez tartozó tervezési és implementálási feladatok ellátása elsősorban web böngésző oldali technológiák használatával, emellett a szerver oldali implementáció kapcsolódó karbantartása.

Requirements

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Legalább 2 éves szakmai gyakorlat komplex, csapatban végzett szoftverfejlesztésben, referenciák feltüntetésével,
  • Natív JavaScript ES6 gyakorlati ismerete kiemelt szinten,
  • HTML és CSS gyakorlati ismerete haladó szinten (SCSS előny),
  • PHP gyakorlati ismerete haladó szinten,
  • Gyakorlati OOP fejlesztési ismeretek,
  • Task runnerek (Gulp vagy Webpack) ismerete,
  • Git verziókezelő gyakorlati ismerete,
  • Csapatjátékos szemlélet,
  • Önálló munkavégzés képessége,
  • Ügfélközpontúság,
  • Megoldás orientált szemlélet,
  • Tapasztalat agilis fejlesztési metodikákkal,
  • Szakmai angol nyelvismeret minimum középfokú szinten.

Előny:

  • Legalább egy nagyobb modern javascript framework magas szintű ismerete (Vue JS / React JS / Angular),
  • Teljesítmény optimalizálásban való jártasság,
  • Automata tesztek készítésében szerzett tapasztalat,
  • Node.js fejlesztési tapasztalat.

Offer

  • Te választhatod a vezetődet! 🙂
  • Stabil, piaci szintű jövedelem,
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • Emberközpontúság,
  • Családias hangulatú cégkultúra,
  • Kiegyensúlyozott, vidám munkahelyi légkör,
  • Fiatal csapat,
  • Stabil jövőkép,
  • Kreatív környezet,
  • Környezettudatos iroda.

Munkavégzés helye: Budapest.

Information

Takács Nikolett, +3618839860

Application