Hálózatnyilvántartási szakértő (Térinformatikus)

2017.12.18. | Budapest

Megbízónk Magyarország egyik vezető televíziós, széles sávú internet és telefonszolgáltatója, aki kábelhálózatain keresztül országszerte több mint 300 településen van jelen. Business üzletáguk arra hivatott, hogy a magánszemélyek mellett számos nagyvállalat számára is, igényre szabott, magas színvonalú szolgálatokat nyújtson a legkülönbözőbb távközlési megoldásokkal.

Külföldi leányvállalataiknál már működő hálózatnyilvántartási rendszer hazai adaptációjához keresik most új kollégájukat,

Hálózatnyilvántartási szakértő

(Térinformatikus)

pozícióba.

Pozíció leírás

Feladatok

• Hálózatnyilvántartás rendszer funkcionális tesztelés

• DWG ( import/export) loader tesztelése, tesztelési jegyzőkönyv vezetése angol nyelven

• DWG rajzok tömeges betöltése GE Smallworld alapú hálózat nyilvántartási rendszerbe (PNI)

• Sikertelen betöltés esetén a hibalog elemzése és ez alapján a hibaforrás megtalálása és javítása

• PNI nyilvántartási rendszer felhasználói tesztelése (rendszer specifikáció alapján)

• Adatbetöltés státuszának nyilvántartása

• Adatbetöltést követően a data quality tool segítségével a szükséges ellenőrzések elvégzése

Elvárások

• AutoCAD Map haladó szintű tapasztalat (szerkesztési, rajztisztítási és objektumkonvertálási ismeretek)

• GIS ismeretek

• Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban (szakmai nyelvismeret előny)

• GE Smallworld rendszerkezelési tapasztalat előny

• Csapatjátékos, de önálló döntésekre is képes személyiség

• Jó kommunikációs készség

Amit nyújtunk

• Versenyképes fizetés

• Fejlődésilehetőség

• Hosszútávú karrierút egy nemzetközi multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye: Budapest

Információ

Barbara Kiss +3620 292 4376