Junior Project Manager (IT Development)

2018.06.24. | Budapest

Partnerünk az egyike a legnagyobb ICT vállalatoknak, akik talán a legismertebbek közt vannak a magyar piacon. 2018-ban is szeretettel várják ám kollégákat új programjuk keretén belül, mely hatékony megoldásokkal kecsegteti ügyfeleiket, emellett számos izgalmas és nagyobb volumenű projekttel gazdagítják munkavállalóik portfólióját is. Meghatározó szerepünk van abban, hogy a legmodernebb technológia alkalmazása mellett partnereiknek digitális élményt nyújtsanak.

Hozzájuk keresünk most

kollégát!

  • Üzleti rendszerek IT fejlesztési projektjeinek menedzsmentje
  • Integrációs minták megismerése, azok alkalmazása a projektekben
  • Beérkező integrációfejlesztési igényekkel kapcsolatos megrendelések kezelése
  • Pénzügyi tervezés
  • Design Pattern-ek ismerete
  • Erős kommunikációs és prezentációs készség
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodásmód

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat (Fejlesztési projektben való részvétel (min 1 év),
  • Multinacionális/nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Projektvezetési ismeretek
  • IT fejlesztési és műszaki menedzsment ismeretek
  • Erős középfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (laptop, mobil)
  • Multinacionális és modern munkakörnyezet
  • Rugalmas munkakör
  • Felelősségteljes feladatkör
  • Szakmai fejlődés
  • Támogató vezetőség és remek csapat
  • Képzéseken, tréningeken

Információ

Barbara Kiss +3618839860