Machine Learning (ML) Szakértő

2018.07.18. | Budapest

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését. Most budapesti csapatukba keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

  • Egy újonnan induló kutatási és fejlesztési projektben gépi tanulás területen végez programozói feladatokat.
  • Emellett feladata a mesterséges intelligencia jelenlegi státuszának feltérképezése,
  • Rövid- és hosszútávú kutatási célok kitűzése,
  • A mesterséges intelligencia és gépi tanulás alkalmazásának bevezetése cégünk folyamataiba.

Elvárások

Szükséges iskolai végzettség, egyéb képesítés:

  • Felsőfokú informatikai vagy matematikus végzettség
  • Mesterséges intelligencia szakirányú végzettség komoly előnyt jelent

Szükséges szakmai tapasztalat:

  • Gépi tanulás (Machine Learning)
  • Erős fejlesztői háttér releváns területen
  • Algoritmus és modellezési ismeretek
  • Beszédfelismerés
  • Adatelemzés, statisztika
  • Tervezési tapasztalat
  • Adatbázisok, adathalmazok kezelése

Szükséges nyelvismeretek:

  • Német – előnyt jelent (B2)
  • Angol – minimum C1 szintű

Előnyök:

  • Erős fejlesztői háttér, ML/AI ismeretek, avagy célirányú végzettség

Amit nyújtunk

  • Teljesítményarányos bónusz
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Készségfejlesztő tréningek
  • Életbiztosítás
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Információ

Takács Nikolett, +3618839860