PL SQL Developer

2018.07.18. | Budapest

A Swicon Group már 10 plusz éve jelen van IT területen és ott kiemelkedő szerepet vívott ki magának, melyről különböző multinacionális, nagy és kisebb ügyfelek is tanúskodnak, értve ez alatt telkommunikációs, banki, biztosítói szektort. Profilunk fontos eleme a jutalékrendszer beható ismerete, illetve az ehhez kapcsolódó általános szoftverfejlesztés és -üzemeltetés. Másik fókuszunk a HR szolgáltatások köréhez tartozó fejvadászat és outsourcing, továbbá kreatív IT ügynökségünk magasan képzett szakemberekből álló csapata felel az innovatív, megbízható megoldások megálmodásáért és valóra váltásáért.

Irodánk most aktívan keresi csapatjátékos kollégáját, aki ugyancsak része lenne valami nagynak,

PL SQL Fejlesztő

személyében.

Pozíció leírás

Leendő kollégánk feladatai:

Banki és Biztosítói megoldásaink megismerése.

A megoldásaink önálló tovább fejlesztése a szakmai vezető, Architekt irányítása mellett egy kb 10 fős csapatban.

A feladat elvégzéséről napi stand up-on tájékoztatni a csapattagokat és a projektvezetőt.

A feladatokat és fejlesztéseket mások által is értelmezhető módon dokumentálja.

Szem előtt tartva a csapat értékeket és a közös célt, valósítja meg a feladatait.

Proaktívan segíteni az üzleti elemzők és a tesztelők munkáját.

Elvárások

Legalább 2 éves Oracle – PL/SQL fejlesztési területen szerzett tapasztalat Oracle 11g vagy 12c

Egyéb elvárások

pontos, precíz

megbízható

önálló munkavégzés

problémamegoldó képesség

gyakorlatias gondolkodás

csapatjátékos

Amit nyújtunk

Versenyképes juttatási csomag

Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Új technológiák tanulására való lehetőség

Gyönyörű munkakörnyezet a Graphisoft parkban

Csapattagság

Jó hangulat

Információ

Takács Nikolett, +3618839860