Alkalmazás Üzemeltető (ITBS/PPSS)

2018.09.24. | Budapest

Partnerünk az ország legnagyobb informatikai szolgáltatója, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. A sok innováció és fejlődés folyamatos bővüléssel jár, így ezúttal is új munkatársat keresünk hozzájuk az alábbi pozícióba:

Alkalmazás Üzemeltető

Ügyfelünk alkalmazás üzemeltetői csapatába keresünk egy kollégát, aki érdeklődik a megrendelési folyamatok támogatására szolgáló alkalmazások iránt. Ha szeretnél egy fiatalos dinamikus csapatban dolgozni, jó kommunikációs és interperszonális készségekkel rendelkezel, náluk van a helyed!

Feladatok:

  • Biztosítani az adott alkalmazás zavartalan üzemeltetését.
  • Rendszerek monitorozása hibák észlelése esetén az elhárítás megkezdése.
  • Beérkező hibajegyek/problémák diagnózisa, kategorizálása priorizálása.
  • Komplexebb problémák továbbítása és nyomonkövetése.
  • A szerződésben foglalt szolgáltatási szint monitorozása és betartása.
  • Üzemeltetőkkel történő kapcsolattartás.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat (1-3 év).
  • Német nyelvtudás – folyékony/társalgási szintű szóban és írásban.
  • Angol nyelvtudás – középfokú szóban és írásban.
  • Általános hardver és szoftver ismeret.
  • Magabiztos MS Office felhasználói tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban.
  • Ügyfélorientált megközelítés.
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség.
  • Stressztűrő képesség.
  • Képesség és jártasság csapatban történő munkavégzésben.

Előny:

  • ITIL Foundation v3 oklevél.
  • BMC Remedy alkalmazás felhasználói szintű ismerete.
  • Oracle SQL adatbázis ismeretek.

Amit nyújtunk

  • Stabil vállalati háttér és kiépült infrastruktúra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Támogató csapat és vezetőség
  • Versenyképes bér
  • Fejlődési lehetőség

Információ

Takács Nikolett, +3618839860