Deployment Manager – Telecom

2017.12.18. | Budapest

Nemzetközi környezet, és korszerű infrastruktúra várják multinacionális telekommunikációs partnerünknél az új kollégát

Deployment Manager

pozícióban!

Érdekes lehet? Akkor ne habozz, légy a csapat legújabb tagja!

Feladatok

  • Deployment Automatizálásban feladatok ellátása VB, Ant vagy Maven scriptek segítségével.
  • JIRA, Jenkins vagy a ClearQuest támogató rendszer ismerete.
  • DevOps specifikus feladatok kivitelezése
  • Automatizált folyamatokhoz kapcsolódó script és keretrendszerek megírása, kezelése, fejlesztése
  • Új technológiák kiválasztásában és bevezetésében való részvétel
  • Senior mérnökök támogatása
  • Rendszer és hálózat adminisztráció

Pozíció leírás

  • 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • JIRA, Jenkins vagy a ClearQuest támogató rendszer ismerete
  • Linux operációs rendszerek ismerete
  • Alapszintű adatbázis kezelési tudás (MySQL)
  • Alapszintű hálózati ismeretek (DHCP/TCP/IP)
  • Stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Objektum-orientált szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, elhivatottság

Elvárások

Amit nyújtunk

  • Versenyképes bér
  • Fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Nyitott, elfogadó, modern gondolkodásmódú környezet
  • Korszerű infrastruktúra

Keresd tanácsadónkat

Tamas Farkas +3618839860