IT Alkalmazás és Platform Specialista

2018.10.17. | Budapest

Bemutatkozás

Nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk

Alkalmazás és platform fejlesztési és üzemeltetési Specialistát.

Kiemelkedő lehetőséget biztosít a pozíció, hogy megismerj nagyvállalati üzemeltetési rendszereket és komplex feladatokkal dolgozz.

  • LINUX / UNIX alapú rendszerek zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Webserverek / Proxy serverek / LoadBalancer rendszerek működésének biztosítása
  • ISP / LDAP rendszerek üzemeltetése
  • DNS / MTA / MDA rendszerek üzemeltetése
  • DAS / NAS szerverek üzemeltetése
  • NoSQL környezek üzemeltetése
  • 2. és 3. szintű támogatás az üzemeltetett rendszerek felhasználói számára
  • Üzemeltetést támogató folyamatok kidolgozása, fejlesztése, automatizálása
  • Ügyeleti támogatás az üzemeltetett rendszerek esetében
  • Részvétel új technológiák bevezetésében

Elvárások

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettséggel
  • Középfokú angol nyelvtudással
  • Különböző szerver / kliens komponensekben való jártassággal
  • Több éves szakmai tapasztalattal Linux/UNIX alapú rendszerek szerver oldali üzemeltetésében (Linux, Solaris, BSD)
  • Webserverek, Proxy és Cache szerverek valamint LDAP üzemeltetési tapasztalattal
  • Hálózati technológia ismeretekkel

Előnyök:

  • Linux HA (Keepalived, LVS, Quagga) üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Debian, Solaris, FreeBSD operációs rendszerek rendszerszintű ismerete
  • Virtualizációs rendszerekben való jártasság (Solaris zóna, Xen, VMWare)
  • Tomcat, Apache, Nginx, Varnish, Haproxy üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • BIND, Opendj, MongoDB, ELK-Logstash-Kibana üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Script nyelv ismeret, scriptírási képesség ( Perl, Python, Bash)
  • Gyakorlat nagyvállalati projektek kezelésében, és/vagy azokban való közreműködésben

  • Nagyvállalati infrastruktúra, komplex rendszerek megismerése
  • Automatizációban és egyéb fejlesztési projektekben való részvételi lehetőség
  • Átlagon felüli fejlődési lehetőség
  • Támogató munkakörnyezet

Információ

Takács Nikolett, +3618839860