IT Project Manager

2018.10.17. | Budapest

Partnerünk az ország legnagyobb informatikai szolgáltatója, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti, bővíti budapesti telephelyét. Most nemzetközi csapatukba keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Pozíció leírás

  • Aktív részvétel a leányvállalat nemzetközi projektjeiben
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, igények és elvárások rögzítése, felmerülő problémák kezelése
  • Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítése
  • Általános PM módszertan szerint előkészítési, tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása (különösen scope, resource, time, cost és risk management területen)
  • Projektek technikai illetve architekturális támogatása, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése
  • Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki területen
  • Tárgyalóképes angol ÉS kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Legalább 4-5 év informatikai projektektapasztalat nemzetközi környezetben
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • Szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Mobilitás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • Üzemeltetési ismeret (operációs rendszerek és/vagy szerver oldali alkalmazások)
  • ITIL certifikáció
  • Risk Management vagy Due Diligence tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Tesztmenedzsment tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés, egyéb széleskörű kompenzáció
  • Izgalmas projektek
  • Kiemelkedő szerep, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér és kiépült infrastruktúra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Támogató csapat és vezetőség

Információ

Takács Nikolett, +3618839860