IT Üzleti Elemző – német nyelvtudással

2018.05.27. | Budapest

Megbízónk Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltaközpontja. A vállalat folyamatosan fejleszti, bővíti budapesti telephelyét.

Most alkalmazás üzemeltető és fejlesztői csapatukba keresünk

IT Business Analyst

kollégát.

Az érintett alkalmazás egy szerteágazó megrendelés folyamatot vezérel és több kapcsolattal rendelkezik más alkalmazásokhoz. Portfólió folyamat vezérlése, interfészek fejlesztése, üzemeltetése, illetve katalógus menedzsment. Ha érdekelnek ezek a témakörök és el tudnád magad képzelni csapatunk üzleti elemzőjeként, akkor náluk a helyed.

Feladatok:

  • Üzleti rendszerek architektúrális és fejlesztési dokumentációjának kidolgozása
  • A forráskód minőségének biztosítása (Code-Review)
  • Üzembe helyezési folyamat kísérete, hibakezelésben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú (szakirányú) végzettség
  • Folyékony német és középszintű angol nyelvtudás
  • J2EE fejlesztői vagy architekt tapasztalat
  • SQL adatbázis ismeret (Oracle)
  • Java keretrenszerek ismerete: Spring, Hibernate, Camel, JSF, ApacheMQ, Tomcat

Személyiségbeli elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált megközelítés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Proaktivitás

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőség
  • Stabilcéges háttér és kiépült infrastruktúra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Támogató csapat és vezetőség

Információ

Takács Nikolett, +3618839860