Linux System Administartor

Partnerünk a világ egyik legnagyobb életbiztosító társasága, aki világszerte kínál életbiztosítási és életjáradék programokat, alkalmazotti juttatásokat valamint vagyonkezelői szolgáltatásokat. A mintegy 100 millió ügyfelet kiszolgáló partnerünk 50 országban van jelen, és piacvezető szerepet tölt be az Egyesült Államokban, Japán, Latin Amerika, Ázsia, Európa és a Közel-Kelet országaiban.

Budapesti központunkba a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Linux System Administrator

Pozíció leírás

  • Linux adminisztrátori feladatok
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása
  • Alkalmazásgazdai feladatok
  • Események monitorozása, naplófájlok elemzése

Elvárások

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat, lehetőség szerint nagyvállalati kultúrában
  • Legalább középfokú szakirányú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Linux alapú megoldások magas szintű ismerete (RHEL)
  • VMware virtualizációs környezet üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Alap hálózati ismeretek (cisco)
  • Bash és Python ismerete
  • MySQL üzemeltetési gyakorlat
  • Rugalmasság, terhelhetőség,
  • Fejlett probléma megoldási és együttműködő készség, csapatmunka

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés és biztos háttér
  • Fejlődési lehetőségek biztosítása (belső és külső tréningek; új rendszerek, megoldások megismerése; tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben; érdekes, önálló feladatok)
  • Kellemes és modern munkakörnyezet
  • Programok: céges rendezvények, sportolási lehetőségek, jóga és masszázs
  • Jó csapat és jó hangulat

Információ

Eszter Óvári +3618839860