Security Management Specialista

2018.11.21. | Budapest

Megbízónk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti telephelyét.

Most IT Security és Információbiztonsági projektek támogatásához keresünk

Security Management Specialistát.

  • IT Security és Információbiztonsági projektek támogatása, módszerek és folyamatok kidolgozása.
  • A T-Systems nemzetközi leányvállalataival való együttműködés.
  • Governance szintű szabályozások képviselete és támogatás nyújtása.
  • Security értékelések/auditok kezdeményezése, levezetése és ezek kiértékelése az ESARIS, ill. ISO 27001 / 22301 alapján.
  • Belföldi és nemzetközi Security projektek vezetése.

Elvárások

  • Átfogó tapasztalat IT, telekommunikácó vagy ezzel egyenértékű területen.
  • IT security/IT Helpdesk területen szerzett tapasztalat, hálózati alapismeretek.
  • Magabiztos német vagy angol nyelvtudás. (Hajlandóság a másik nyelv elsajátítására.)
  • Önálló munkavégzésre való képesség, továbbá a szervezet különböző részegységeivel való együttműködés képessége.
  • Elkötelezettség a folyamatos fejlődésre.
  • Microsoft Office, Sharepoint jártasság.
  • Utazási hajlandóság.

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés, egyéb széleskörű kompenzáció
  • Stabil vállalati háttér és kiépült infrastruktúra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Támogató csapat és vezetőség

Információ

Urbán László, +3618839860