User Support Specialist

2018.02.22. | Budapest IX. kerület

A Swicon Group már 10 plusz éve jelen van IT területen és ott kiemelkedő szerepet vívott ki magának, melyről különböző multinacionális, nagy és kisebb ügyfelek is tanúskodnak, értve ez alatt telekommunikációs, banki, biztosítói szektort. Profilunk egyik fontos eleme az IT Üzemeltetés .

IT Üzemeltető csapatunk most aktívan keresi új kollégáját, aki ugyancsak részese lenne a pörgős mindennapoknak,

személyében.

  • Asztali PC-k, notebookok, tabletek üzembe helyezése, üzemeltetése
  • Felhasználói tájékoztatás
  • Garanciális hibák kezelése harmadik féllel
  • IMACD feladatok ellátása
  • Informatikai eszközök első, másod szintű távoli – és helyszíni támogatása
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (pl. asset management)
  • Kapcsolódó szolgáltatási szintek (SLA), SOW-ok betartása
  • Nemzetközi csapattal való –napi szintű – kapcsolattartás angol nyelven
  • Projektekben való közreműködés

Elvárások

  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • HW (desktop/szerver/notebook) ismeretek
  • iOS, Android ismerete
  • Jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • Kimagasló kommunikációs képesség
  • Legalább 3 év igazolható szakmai gyakorlat
  • Minimum középfokú (szakirányú) végzettség
  • MS Office termékek alapos ismerete
  • Nagyvállalati (nemzetközi) környezetben szerzett tapasztalat (legalább 3 év)
  • Ticketing rendszer ismerete (Maximo, HPSM, Remedy, stb.)
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Windows 7 / Exchange / Active directory magas fokú ismerete

Előnyök:

  • Cloud ismerte
  • Egyéb IT releváns vizsga megléte (pl, Cisco, Linux, MCSE, stb.)
  • Exchange szerver ismerete
  • ITIL vizsga
  • Linux server környezet ismeret
  • Windows szerverkörnyezet ismerete
  • Vmware ismeret

Amit nyújtunk

  • Hosszútávú lehetőség nemzetközi környezetben
  • Stabil céges háttér
  • Fejlődési lehetőség biztosítása
  • Kellemes munkahelyi környezet – „Családias légkör”, amelyben számíthatunk egymásra és közösen haladunk a kitűzött célunk felé. Egy olyan munkahely, ahova örömmel járhatsz be nem csak a munkahelyi környezet, de a kollégák miatt is
  • Kihívást jelentő feladatkör, komplex feladatok
  • Versenyképes fizetés.

Keresd tanácsadónkat

Tamás Farkas +3618839860