Project Coordinator

2018.09.24. | Budapest

Partnerünk, a Telco szektor egyik jól ismert multinacionális vállalata, aki úgy érzi, hogy nagy változások csak nagy emberekkel hajthatók végre. Ennek érdekében céljuk, hogy olyan szakértőket alkalmazzanak, akik kellően kreatívak, szakszerűek, és energikusak, ezáltal hozzájárulhatnak a vállalat által kitűzött innovációhoz.

Amennyiben Te vagy ez az ember, jelentkezz most és dolgozz velük

pozícióban.

  • Projektvezetők támogatása a projektcélok eléréséhez kapcsolódó szervezői és szakmai feladatokban
  • A projektfeladatok lebonyolításának nyomon követése: például új szolgáltatások (mint Microsoft Office 365) implementációs projektjei, vagy központi Office kommunikációs szolgáltatások újabb verzióra történő migrálásának projektjei
  • Projekt-meetingek szervezése, moderálása, jegyzőkönyvezése. Ehhez kapcsolódó feladatok nyomon követése, költségterv készítése, határidők tervezése, a projekt ún. Quality gate-jeinek előkészítése
  • Dokumentációk, prezentációk, javaslatok elkészítése Excelben és PowerPoint-ban
  • Együttműködés a folyamatok elemzésében és optimalizálásában
  • A projekt dokumentációjának naprakészen tartása az ECS Sharepoint-on

Elvárások

  • 1-2 tapasztalat IT Shared Service környezetben
  • MS Office (főként Outlook, PowerPoint és Excel) alapos ismerete, mely segíti a projekteredmények hatékony feldolgozását és prezentálását a management felé
  • Erős, folyékony angol és németnyelvtudás írásban és szóban (B2/C1)
  • Terhelhetőség és csapatjátékosság
  • Hajlandóság és virtuális csapatokkal való együttműködésre, interkulturális kompetencia
  • Nagyfokú kezdeményezőkészség és önállóság
  • Hazai és nemzetközi szintű projektek iránti érdeklődés
  • Utazási hajlandóság Németországba és Magyarországon belül, adott projekttől függően
  • Erős kommunikációs készség
  • Problémamegoldó készség
  • Szívesen bánsz a számokkal

Előny: Ha ismeretes vagy IT services területen, ismerős a Cloud, ITIL, PMP/PMI, mint fogalom,vagy esetlegesen van célirányos, 1-3 évig terjedő IT projekt tapasztalat (migrálás, implementálás, verzióváltás, szervezés, költségtervezés)

Amit nyújtunk

  • Teljesítményarányos bónusz
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Készségfejlesztő tréningek
  • Életbiztosítás
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Információ

Urbán László +3618839860