Értékesítés támogató munkatárs

2018.08.17. | Budapest

Partnerünk az ország legnagyobb informatikai szolgáltatója, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. A sok innováció és fejlődés folyamatos bővüléssel jár, így ezúttal is új munkatársat keresünk hozzájuk az alábbi pozícióba:

Értékesítés támogató

Értékesítés támogatóként, egy olyan csapat részévé válhatsz, ami aktívan foglalkozik az ügyfelek ALL-IP migrációjával. Stratégiailag hozzájárulnak az értékesítési sikerek és az ügyfelek piaci növekedésének biztosításában.

Feladatok:

  • Ügyfélmegbeszélések és prezentációk előkészítése
  • CRM Salsa rendszer hatékony kezelése pl. marketing kampányok során
  • Migrációs workshopok előkészítése
  • Támogatás belső jóváhagyó folyamatokban
  • Támogatás OE foglalásokban
  • Hardwarek viszonteladása
  • Közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • Legalább 1 év tapasztalat ügyféltámogatásban
  • Magabiztos német ÉS angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Kimagasló kommunikációs készségek
  • Magas minőségre való törekvés a feladatmegoldások során
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Nyitottság új IT rendszerek megismerésére

Amit nyújtunk

  • Stabil vállalati háttér és kiépült infrastruktúra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Támogató csapat és vezetőség
  • Versenyképes bér
  • Fejlődési lehetőség

Információ

Óvári Eszter, +3618839860