Új

Értékesítés-tanácsadó ALL-IP területen

2018.11.21. | Budapest

Partnerünk az ország legnagyobb informatikai szolgáltatója, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. A sok innováció és fejlődés folyamatos bővüléssel jár, így ezúttal is új munkatársat keresünk hozzájuk az alábbi pozícióba:

Értékesítés-tanácsadó

ALL-IP területen.

  • Meghatározott termékek aktív telefonos értékesítése, ügyfélkérések kezelése telefonon és e-mail-ben,
  • ALL-IP értékesítés (NetAdds) a vállalati és egyéb üzleti rendszerekben,
  • Az értékesítési csapat támogatása a különböző üzleti megoldások során,
  • Együttműködés az értékesítési csapattal a nagy volumenű szerződések megkötése kapcsán,
  • Részvétel a centralizált és decentralizált értékesítési (ALL-IP) kampányok megtervezésében, lebonyolításában és ellenőrzésében,
  • Az ALL-IP migráció részeként a kisebb PBX rendszerek és az ezekhez kapcsolódó eszközök értékesítése, valamint tájékoztatás nyújtása,
  • Ügyfél- és egyéb adatok kezelése MVInfo, Product Change Scheduler és Click-to-Order rendszerekben,
  • Szoros együttműködés a németországi értékesítési ágazatokkal az ALL-IP, valamint az ügyfélreleváns és a technikai szolgáltatások kapcsán.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Folyékony NÉMET nyelvtudás, a minimum középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent,
  • Tapasztalat üzleti ügyfelekkel való kapcsolattartásban,
  • Erős ügyfélorientált szemléletmód,
  • Magabiztos kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt,
  • Üzeleti telekommunikációs folyamatok kiemelkedő szintű ismerete,
  • MS Office magabiztos használata.

Amit nyújtunk

  • Stabil vállalati háttér és kiépült infrastruktúra,
  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Támogató csapat és vezetőség,
  • Versenyképes bér, vonzó juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség.

Információ

Urbán László, +3618839860