Marketing Professional – Security Awareness

2018.07.18. | Budapest

Partnerünk az ország legnagyobb informatikai szolgáltatója, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. A sok innováció és fejlődés folyamatos bővüléssel jár, így ezúttal is új munkatársat keresünk hozzájuk az alábbi pozícióba:

Marketing Professional

Security Awareness – Security területre.

  • Ügyfelünk nemzetközi leányvállalataival való együttműködés és támogatás nyújtása.
  • Részvétel IT Security és információbiztonságot népszerűsítő Awareness kampányok kidolgozásában.
  • Nemzetközi projektekhez való aktív hozzájárulás.
  • Grafikai anyagok terveztetése, kivitelezésének koordinálása.
  • Internetes és közösségi médiafelületek kreatív működtetése.

Elvárások

  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás (plusz hajlandóság a másik nyelv elsajátítására).
  • Microsoft Office, Sharepoint jártasság.
  • ISO 27001 / 22301 és egyéb információbiztonsági nemzetközi szabályozások ismerete.
  • Marketing/PR tapasztalat.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, a szervezet különböző részegységeivel való együttműködés képessége.
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség.
  • Kreatív és proaktív személyiség.
  • Utazási hajlandóság.

Amit nyújtunk

  • Stabil vállalati háttér és kiépült infrastruktúra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Támogató csapat és vezetőség
  • Versenyképes bér
  • Fejlődési lehetőség

Információ

Takács Nikolett, +3618839860